Rryma në frëngjisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » frëngjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
frëngjisht
Përkthime:
flot, entrelardé, contemporain, diviser, avalaison, circuler, s'écouler, course, afflux, débit, écoulement, jet, ruisseau, venir, coulons, affluer, courants, des courants, les courants, courants de, courant
Rryma në frëngjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: rryma

rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma fjalor gjuhësor frëngjisht, rryma në frëngjisht

Përkthime

  • rrugë në frëngjisht - mode, ligne, usage, carénage, sens, voie, procédé, ...
  • rrumbullakët në frëngjisht - contourner, orbite, environ, autour, suite, loyal, tournée, ...
  • rrëfim në frëngjisht - démontée, anecdote, narration, histoire, fable, conte, fabliau, ...
  • rrëmbej në frëngjisht - kidnapper, agripper, électriser, capturer, intercepter, ravir, empoigner, ...
Fjalë të rastësishme
Rryma në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: flot, entrelardé, contemporain, diviser, avalaison, circuler, s'écouler, course, afflux, débit, écoulement, jet, ruisseau, venir, coulons, affluer, courants, des courants, les courants, courants de, courant