Afër në bjellorusisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » bjellorusisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
bjellorusisht
Përkthime:
блiзко, закрыты, зачыняць, агароджа, скончыць, блізка, блізкі
Afër në bjellorusisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: afër

afër dhe larg, afër fjalor gjuhësor bjellorusisht, afër në bjellorusisht

Përkthime

  • aftë në bjellorusisht - здольны, які можа
  • aftësi në bjellorusisht - здольнасць, здольнасьць
  • afërsi në bjellorusisht - наваколлі, ваколіцы
  • afërt në bjellorusisht - скончыць, закрыты, агароджа, зачыняць, блiзко, блізка, блізкі
Fjalë të rastësishme
Afër në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: блiзко, закрыты, зачыняць, агароджа, скончыць, блізка, блізкі