Afër në bjellorusisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » bjellorusisht

блiзко, закрыты, зачыняць, агароджа, скончыць
afër në bjellorusisht

Përkthime shtesë: afër

блізка, блізкі

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: afër

afër fjalor gjuhësor bjellorusisht, afër dhe larg, afër në bjellorusisht

Përkthime

aftë në bjellorusisht - здольны, які можа
aftësi në bjellorusisht - здольнасць, здольнасьць
afërsi në bjellorusisht - наваколлі, ваколіцы
afërt në bjellorusisht - блізка, блізкі, скончыць, закрыты, агароджа, зачыняць, блiзко
gozhdë në bjellorusisht - цвік, цьвік, гвоздь, ногаць

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Afër në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: блiзко, закрыты, зачыняць, агароджа, скончыць, блізка, блізкі