Afër në norvegjisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » norvegjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
norvegjisht
Përkthime:
slutte, nær, nesten, lukke, stenge, nært, tett, nærheten, i nærheten
Afër në norvegjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: afër

afër dhe larg, afër fjalor gjuhësor norvegjisht, afër në norvegjisht

Përkthime

  • aftë në norvegjisht - dyktig, habil, dugelig, stand, i stand, stand til, i stand til, ...
  • aftësi në norvegjisht - evne, dyktighet, evnen, muligheten, evne til, evnen til
  • afërsi në norvegjisht - nærhet, omegn, nærheten, nærområdet, nær
  • afërt në norvegjisht - lukke, stenge, slutte, nesten, nær, nært, tett, ...
Fjalë të rastësishme
Afër në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: slutte, nær, nesten, lukke, stenge, nært, tett, nærheten, i nærheten