Afër në norvegjisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » norvegjisht

slutte, nær, nesten, lukke, stenge
afër në norvegjisht

Përkthime shtesë: afër

nær, nært, tett, nærheten, i nærheten

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: afër

afër fjalor gjuhësor norvegjisht, afër dhe larg, afër në norvegjisht

Përkthime

aftë në norvegjisht - stand, i stand, stand til, i stand til, kan, dyktig, habil, dugelig
aftësi në norvegjisht - evne, evnen, muligheten, evne til, evnen til, dyktighet
afërsi në norvegjisht - nærhet, omegn, nærheten, nærområdet, nær
afërt në norvegjisht - nær, nært, tett, nærheten, i nærheten, lukke, stenge, slutte, ...
luaj në norvegjisht - spille, spiller, spille av, leke, spille i, handle, spill, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Afër në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: slutte, nær, nesten, lukke, stenge, nær, nært, tett, nærheten, i nærheten