Afër në lituanisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » lituanisht

atidus, beveik, arti, užversti, tvankus
afër në lituanisht

Përkthime shtesë

arti, artimas, netoli, Uždaryti, Close

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

afër fjalor gjuhësor lituanisht, afër dhe larg, afër në lituanisht

Përkthime

aftë në lituanisht - galintis, gali, galima, pajėgi, galėtų
aftësi në lituanisht - gebėjimas, galimybė, gebėjimą, sugebėjimas, gebėjimo, gabumas
afërsi në lituanisht - kaimynystė, apylinkės, kaimynystėje, šalis, apylinkes
afërt në lituanisht - arti, artimas, netoli, uždaryti, close, atidus, beveik, tvankus, ...
turqia në lituanisht - turkija, kalakutiena, kalakutų, kalakutienos, turkey, kalakutas

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Afër në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: atidus, beveik, arti, užversti, tvankus, arti, artimas, netoli, Uždaryti, Close