Afër në turqisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » turqisht

yakan, kapanmak, kapamak
afër në turqisht

Përkthime shtesë

yakın, kapat, yakındır, yakınında, yakın bir

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

afër fjalor gjuhësor turqisht, afër dhe larg, afër në turqisht

Përkthime

aftë në turqisht - yetenekli, yeteneğine, yeteneğine sahip, yeteneğine sahiptir, kapasitesine sahip, muktedir, becerikli
aftësi në turqisht - yetenek, yeteneği, becerisi, kabiliyeti, yeteneğini
afërsi në turqisht - civarı, yakınlarındaki, toplantı, civar, çevresi
afërt në turqisht - yakın, kapat, yakındır, yakınında, yakın bir, yakan, kapamak, kapanmak
pantallona në turqisht - pantolon, pantolonlar, pants, pantolonları, kısa külotlar

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Afër në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: yakan, kapanmak, kapamak, yakın, kapat, yakındır, yakınında, yakın bir