Afër në maqedonisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » maqedonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
maqedonisht
Përkthime:
во близина, затвори, блиску, блиски, близок
Afër në maqedonisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: afër

afër dhe larg, afër fjalor gjuhësor maqedonisht, afër në maqedonisht

Përkthime

  • aftë në maqedonisht - способен, способна, способни, способен да, способни да
  • aftësi në maqedonisht - способноста, способност, можноста, можност, способности
  • afërsi në maqedonisht - близина, околината, близината, околина, непосредна близина
  • afërt në maqedonisht - во близина, затвори, блиску, блиски, близок
Fjalë të rastësishme
Afër në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: во близина, затвори, блиску, блиски, близок