Afër në rumanisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » rumanisht

aproape, final
afër në rumanisht

Përkthime shtesë

închidere, închide, aproape, strânsă, aproape de

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

afër fjalor gjuhësor rumanisht, afër dhe larg, afër në rumanisht

Përkthime

aftë në rumanisht - capabil, capabile, capabil să, capabilă, capabile să
aftësi në rumanisht - abilitate, capacitate, capacitatea, capacitatea de, abilitatea
afërsi në rumanisht - apropiere, vecinătate, apropierea, vecinătatea, imediata
afërt në rumanisht - închidere, închide, aproape, strânsă, aproape de, final
bile në rumanisht - chiar, chiar și, chiar si, mai, par, seară, neted

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Afër në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: aproape, final, închidere, închide, aproape, strânsă, aproape de