Afër në rumanisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » rumanisht

aproape, final
afër në rumanisht

Përkthime shtesë: afër

închidere, închide, aproape, strânsă, aproape de

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: afër

afër fjalor gjuhësor rumanisht, afër dhe larg, afër në rumanisht

Përkthime

aftë në rumanisht - capabil, capabile, capabil să, capabilă, capabile să
aftësi në rumanisht - abilitate, capacitate, capacitatea, capacitatea de, abilitatea
afërsi në rumanisht - apropiere, vecinătate, apropierea, vecinătatea, imediata
afërt në rumanisht - închidere, închide, aproape, strânsă, aproape de, final
ne në rumanisht - noi, am, vom, avem

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Afër në rumanisht - Fjalor: shqip » rumanisht
Përkthime: aproape, final, închidere, închide, aproape, strânsă, aproape de