Afër në danisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » danisht

næsten, nær, lukke
afër në danisht

Përkthime shtesë: afër

tæt, close, Luk, tæt på, nær

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: afër

afër fjalor gjuhësor danisht, afër dhe larg, afër në danisht

Përkthime

aftë në danisht - stand, i stand, stand til, i stand til, stand til at, dygtig
aftësi në danisht - evne, evnen, evne til, mulighed, mulighed for
afërsi në danisht - nærhed, nærheden, omegn, nær
afërt në danisht - tæt, close, luk, tæt på, nær, lukke, næsten
sëmundja në danisht - sygdom, sygdommen, sygdomme, disease

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Afër në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: næsten, nær, lukke, tæt, close, Luk, tæt på, nær