Bagëti në anglisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » anglisht

cattle
bagëti në anglisht

Përkthime shtesë: bagëti

livestock, cattle, of cattle, the cattle

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: bagëti

livestock
 • bagëti
 • gjë e gjallë

cattle
 • bagëti
 • kafshë shtëpiake
 • gjë e gjallë
 • gjedh
 • milet

beast
 • hajvan
 • kafshë
 • bishë
 • egërsirë
 • bagëti
 • njeri i egër

stock
 • rezervë
 • fond
 • shtyllë
 • dorezë
 • tra
 • bagëti

Fjalë të ngjashme: bagëti

bagëti fjalor gjuhësor anglisht, bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti në anglisht

Përkthime

baba në anglisht - dad, father, daddy, sire, papa
babalok në anglisht - daddy
bajat në anglisht - stale, threadbare, stuffy, moldy
bakri në anglisht - copper, cooper
flamur në anglisht - flag, banner, ensign, standard, flagged

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Bagëti në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: cattle, livestock, cattle, of cattle, the cattle