Bagëti në turqisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » turqisht

mal
bagëti në turqisht

Përkthime shtesë: bagëti

çiftlik hayvanları, hayvancılık, hayvan, hayvancilik, canlı hayvan

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: bagëti

bagëti fjalor gjuhësor turqisht, bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti në turqisht

Përkthime

baba në turqisht - babam, baban, babası, dad, baba, kaka
babalok në anglisht - daddy
bajat në turqisht - bayat, eski, eskiyen, eski bir, eskimiş
bakri në turqisht - bakır, copper
bashkësitë në turqisht - topluluklar, toplulukları, toplulukların, toplumlar, toplumların, takım, koymak

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Bagëti në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: mal, çiftlik hayvanları, hayvancılık, hayvan, hayvancilik, canlı hayvan