Bagëti në turqisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » turqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
turqisht
Përkthime:
mal, çiftlik hayvanları, hayvancılık, hayvan, hayvancilik, canlı hayvan
Bagëti në turqisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: bagëti

bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti fjalor gjuhësor turqisht, bagëti në turqisht

Përkthime

  • baba në turqisht - baba, kaka, babam, baban, babası, dad
  • bajat në turqisht - bayat, eski, eskiyen, eski bir, eskimiş
  • bakri në turqisht - bakır, Copper
Fjalë të rastësishme
Bagëti në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: mal, çiftlik hayvanları, hayvancılık, hayvan, hayvancilik, canlı hayvan