Bagëti në danisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » danisht

kvæg
bagëti në danisht

Përkthime shtesë: bagëti

husdyr, kvæg, husdyrproduktion, animalsk, levende dyr

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: bagëti

bagëti fjalor gjuhësor danisht, bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti në danisht

Përkthime

baba në danisht - far, dad, fars, fader
babalok në danisht - papa, far
bajat në danisht - forslidt, uaktuelle, forældet, forældede, gammel
bakri në danisht - kobber, copper, af kobber, kobber-
përsëri në danisht - igen, gang, en gang, ny, ryg, bagside, tilbage

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Bagëti në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: kvæg, husdyr, kvæg, husdyrproduktion, animalsk, levende dyr