Bagëti në sllovakisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » sllovakisht

hospodárske zvieratá, zvieratá, dobytok, hospodárskych zvierat, hospodársky dobytok
bagëti në sllovakisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

bagëti fjalor gjuhësor sllovakisht, bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti në sllovakisht

Përkthime

baba në sllovakisht - otec, táta, ocko, oco, tato
babalok në anglisht - daddy
bajat në sllovakisht - zatuchnutý, zatuchlý, stuchnutý, stuchnutá, potuchnutý
bakri në sllovakisht - meď, medi, med
çati në sllovakisht - strecha, koník, strechy

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Bagëti në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: hospodárske zvieratá, zvieratá, dobytok, hospodárskych zvierat, hospodársky dobytok