Bagëti në holandisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » holandisht

rundvee, runderen, vee
bagëti në holandisht

Përkthime shtesë: bagëti

vee, veestapel, dierlijke, veeteelt, veehouderij

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: bagëti

bagëti fjalor gjuhësor holandisht, bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti në holandisht

Përkthime

baba në holandisht - pa, papa, vader, dad, pap, vaartje, ouder, ...
babalok në holandisht - pappie, pa, pappa, vaartje, papa
bajat në holandisht - oudbakken, muf, verschaald, afgezaagd, muffe, goor, gortig, benauwd, ...
bakri në holandisht - koperen, koper, copper, het koper, van koper, roodkoper, roodkoperen, ...
diell në holandisht - zon, de zon, zondag, zon., zonneschijn

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Bagëti në holandisht - Fjalor: shqip » holandisht
Përkthime: rundvee, runderen, vee, vee, veestapel, dierlijke, veeteelt, veehouderij