Bagëti në frëngjisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » frëngjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
frëngjisht
Përkthime:
bovins, bovine, bestiaux, bétail, élevage, l'élevage, le bétail, animaux
Bagëti në frëngjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: bagëti

bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti fjalor gjuhësor frëngjisht, bagëti në frëngjisht

Përkthime

  • baba në frëngjisht - engendrer, fondateur, père, papa, pčre, le papa, dad
  • babalok në frëngjisht - papa
  • bajat në frëngjisht - sec, sèche, banal, ancien, vieux, aride, rassis, ...
  • bakri në frëngjisht - flic, cuivre, de cuivre, Copper, le cuivre, du cuivre
Fjalë të rastësishme
Bagëti në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: bovins, bovine, bestiaux, bétail, élevage, l'élevage, le bétail, animaux