Bagëti në gjermanisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » gjermanisht

kühe, viehzeug, rindvieh, rinder, rind, vieh
bagëti në gjermanisht

Përkthime shtesë: bagëti

Vieh, Viehbestand, Tier

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: bagëti

bagëti fjalor gjuhësor gjermanisht, bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti në gjermanisht

Përkthime

baba në gjermanisht - papa, vati, vater, dad, zeugen, gründer, begründer
babalok në gjermanisht - vati, papi, papa
bajat në gjermanisht - abgestanden, schal, alt, muffig, abgestandene, altbacken, fad
bakri në gjermanisht - kupfer, copper, kupfer-, kupfermünze
vetëm në gjermanisht - nur, einzige, lediglich, erst, ausschließlich, einfach, alleine, einzig, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Bagëti në gjermanisht - Fjalor: shqip » gjermanisht
Përkthime: kühe, viehzeug, rindvieh, rinder, rind, vieh, Vieh, Viehbestand, Tier