Bagëti në finlandisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » finlandisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
finlandisht
Përkthime:
nautakarja, nauta, karja, karjan, eläinten, kotieläinten, karjaa
Bagëti në finlandisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: bagëti

bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti fjalor gjuhësor finlandisht, bagëti në finlandisht

Përkthime

  • baba në finlandisht - isä, faija, pappa, perustaja, dad, isänsä, isälle, ...
  • babalok në finlandisht - isä, isukki, iskä
  • bajat në finlandisht - ytimetön, kusta, tunkkainen, väljähtynyt, stale, ummehtunut, vaikeasti myytävissä, ...
  • bakri në finlandisht - vaski, kattila, kupari, Copper, kuparia, kupari-, Kuparin
Fjalë të rastësishme
Bagëti në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: nautakarja, nauta, karja, karjan, eläinten, kotieläinten, karjaa