Përshëndetje në anglisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » anglisht

greeting
përshëndetje në anglisht

Përkthime shtesë

greeting, hello, salutation, salute, compliments

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime

greeting
 • përshëndetje

hail
 • breshër
 • breshëri
 • brohoritje
 • përshëndetje
 • kokërr breshëri

hallo
 • thirrje habie
 • përshëndetje

salute
 • puthje
 • përshëndetje
 • mirëseardhje
 • nderim

bow
 • hark
 • kthesë
 • përkulje
 • përshëndetje
 • kiç i anijes
 • ylber

compliments
 • urime
 • përshëndetje
 • të fala
 • nderim

salutation
 • përshëndetje
 • ngjatjetim

send-off
 • përshëndetje
 • fillim
 • recension i mirë

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor anglisht, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në anglisht

Përkthime

djalë në anglisht - boy, son, youngster, child, chap
përshtatshëm në anglisht - fit, convenient, suitable, appropriate, fitting
përshëndes në anglisht - greet, hail, salute, recognize, welcome
përsiatja në anglisht - meditation, i pondered, pondered, pondering, rationale
përsosur në anglisht - perfect, the perfect, flawless, perfected, perfectly, excellent

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: greeting, greeting, hello, salutation, salute, compliments