Përshëndetje në greqisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » greqisht

χαιρετισμός, χαιρετισμό, ευχετήριες, ευχετήρια, χαιρετισμού
përshëndetje në greqisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor greqisht, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në greqisht

Përkthime

përshtatshëm në greqisht - ταιριάζει, ταιριάζουν, χωρέσει, χωράει, κατάλληλα, πρόσφορος, κατάλληλος, βολικός
përshëndes në greqisht - χαιρετώ, χαιρετήσει, χαιρετίσω, χαιρετούν, χαιρετήσω, χαιρετίζω
përsiatja në greqisht - στοχασμός, αυτοσυγκέντρωση, διαλογισμό, διαλογισμού, διαλογισμός
përsosur në greqisht - τέλειος, τέλεια, τέλειο, ιδανικό, ιδανική, εξαίσιος, άριστος
rrethoj në greqisht - πολιορκώ, πλαισίωση, πλαισιώνω, περικυκλώνω

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: χαιρετισμός, χαιρετισμό, ευχετήριες, ευχετήρια, χαιρετισμού