Përshëndetje në bullgarisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » bullgarisht

приветствие
përshëndetje në bullgarisht

Përkthime shtesë

поздрав, поздравителна, приветствие, поздравителен, поздравление

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor bullgarisht, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në bullgarisht

Përkthime

përshtatshëm në bullgarisht - годен, подходящ, поберат, се поберат, побере, годния
përshëndes në bullgarisht - поздравявам, поздрави, поздравят, поздравяват, поздравя
përsiatja në bullgarisht - медитация, медитацията, на медитация, за медитация
përsosur në bullgarisht - перфектен, съвършен, идеален, перфектно, перфектна
supë në bullgarisht - супа, супата, супа от, чорба, куп

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: приветствие, поздрав, поздравителна, приветствие, поздравителен, поздравление