Përshëndetje në gjermanisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » gjermanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
gjermanisht
Përkthime:
gruß, grüßend, begrüßung, Gruß, Begrüßung, Glückwunschkarten, Glückwunsch
Përshëndetje në gjermanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: përshëndetje

përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje fjalor gjuhësor gjermanisht, përshëndetje në gjermanisht

Përkthime

  • përshtatshëm në gjermanisht - zeitgemäß, anfall, tauglich, zweckdienlich, zweckmäßig, passen, erledigt, ...
  • përshëndes në gjermanisht - begrüßen, grüßen, zu begrüßen, grüße, begrüße
  • përsiatja në gjermanisht - meditation, betrachtung, Meditation, Meditations, der Meditation, die Meditation
  • përsosur në gjermanisht - trefflich, hervorragend, vorzüglich, vortrefflich, außerordentlich, ausgezeichnet, perfekt, ...
Fjalë të rastësishme
Përshëndetje në gjermanisht - Fjalor: shqip » gjermanisht
Përkthime: gruß, grüßend, begrüßung, Gruß, Begrüßung, Glückwunschkarten, Glückwunsch