Përshëndetje në danisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » danisht

hilsen
përshëndetje në danisht

Përkthime shtesë

hilsen, Greeting, dette at sige, havde dette at sige, velkomsthilsen

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor danisht, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në danisht

Përkthime

jo në danisht - ikke, ikke er, der ikke, nej, ingen, intet
përshtatshëm në danisht - passe, passer, passer til, at passe, egnet, passende
përshëndes në danisht - hilse, hilse på, hilser, at hilse, byde
përsiatja në danisht - meditation, meditationen
përsosur në danisht - perfekt, perfekte

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: hilsen, hilsen, Greeting, dette at sige, havde dette at sige, velkomsthilsen