Përshëndetje në estonisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » estonisht

tervitus
përshëndetje në estonisht

Përkthime shtesë

tervitus, tervituse, õnnitluskaardid, tervitusteksti, tervitussõnum

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor estonisht, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në estonisht

Përkthime

artistik në estonisht - kunstiline, kunstilise, kunsti, kunsti-, kunstilist, kunstipärane
përshtatshëm në estonisht - sobima, sobi, sobitada, sobiks, mahub, vormis, hõlbus, istuma, ...
përshëndes në estonisht - tervitama, tervitada, tervitavad, tervitan, tervehtiä
përsiatja në estonisht - mõtisklus, meditatsiooni, meditatsioon, meditation, meditatsiooniga, mediteerimine
përsosur në estonisht - täiuslik, ideaalne, sobivaim, suurepärane, perfektne, oivaline

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: tervitus, tervitus, tervituse, õnnitluskaardid, tervitusteksti, tervitussõnum