Marr në kroatisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » kroatisht

shvatiti, dobiše, naučiti, primanje, odveo, skinuti, primiti, primaju, dobiti, podržavati, smatraju
marr në kroatisht

Përkthime shtesë

pokupiti, podići, pokupite, pokupi, uzeti

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor kroatisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në kroatisht

Përkthime

mangët në kroatisht - manjkav, deficijentni, manjkava, manjkavi, manjkavim, pogrešan
maraja në kroatisht - mariah, kemal, komorač, mirodija
marrosur në kroatisht - pun oraha, nutty, luckasti, nastran, ćaknut, ludog, luckast, naljutiti, ...
marrë në kroatisht - poduzeti, uzeti, odvesti, preuzeti, voditi, nastran, mahnit, pobjesnjeti, ...
mesatar në kroatisht - prosječan, prosjek, prosječna, prosjeku, u prosjeku, srednje, srednji

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: shvatiti, dobiše, naučiti, primanje, odveo, skinuti, primiti, primaju, dobiti, podržavati, smatraju, pokupiti, podići, pokupite, pokupi, uzeti