Marr në sllovakisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » sllovakisht

zobrať, prijať, získať
marr në sllovakisht

Përkthime shtesë

vyzdvihnúť

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor sllovakisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në sllovakisht

Përkthime

mangët në sllovakisht - nedostatočný, nedostatočné, dostatočný, nedostatočne, nedostatok
maraja në sllovakisht - mariah
marrosur në sllovakisht - orechový, blázniť, silený, bláznivý
marrë në sllovakisht - vziať, brať, zobrať, otupený, silený, blázniť, sprostý
parajsa në sllovakisht - raj, ráj, paradise

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: zobrať, prijať, získať, vyzdvihnúť