Marr në portugalisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » portugalisht

topar, ocupar, eleger, encher, nomear, considerar, reclamar, escolher, tomar, aportar, optar, gesto, tirar, postular, acolher, aceitar
marr në portugalisht

Përkthime shtesë

pegar, apanhar, escolher, pegarar, escolher acima

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor portugalisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në portugalisht

Përkthime

mangët në portugalisht - deficiente, deficientes, deficiência, deficiência de, deficiente em, imperfeito, evacuar
maraja në portugalisht - mariah, de mariah, do mariah, o mariah
marrosur në portugalisht - amalucado, agradável, noz, de noz, nutty, louco, insano, cavala
marrë në portugalisht - tomar, levar, ter, tirar, tome, tolo, louco, estúpido, ...
ngjyrë në portugalisht - cor, color, de cor, de cores, a cor

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: topar, ocupar, eleger, encher, nomear, considerar, reclamar, escolher, tomar, aportar, optar, gesto, tirar, postular, acolher, aceitar, pegar, apanhar, escolher, pegarar, escolher acima