Marr në lituanisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » lituanisht

reikėti, vadovauti, skatinti, tapti, gauti, lįsti, vesti
marr në lituanisht

Përkthime shtesë

pakelti, pasiimti, pikapai, įlaipinti, paimkite

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor lituanisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në lituanisht

Përkthime

fyerje në lituanisht - įžeidimas, įžeidžia, įžeidimą, įžeisti, blogis, skriauda, nusikaltimas
mangët në lituanisht - nepakankamas, trūksta, nepakankama, netobuli, ydingas
maraja në lituanisht - mariah, carey, krapas
marrosur në lituanisht - riešutinis, pakvaišęs, susižavėjęs, dabitiškas, pikantiškas, beprotis, beprotiškas
marrë në lituanisht - imti, prisiimti, vartoti, paimti, pasiimti, bukaprotis, beprotiškas, kvailas, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: reikėti, vadovauti, skatinti, tapti, gauti, lįsti, vesti, pakelti, pasiimti, pikapai, įlaipinti, paimkite