Dhembje në anglisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » anglisht

aching, pain, ache
dhembje në anglisht

Përkthime shtesë: dhembje

pain, ache, dolor, sorrow, have sorrow

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: dhembje

pain
 • dhimbje
 • dhembje
 • mundim
 • vuajtje
 • dëshpërim
 • ndëshkim

ache
 • dhimbje
 • dhembje

dolor
 • pikëllim
 • dhembje
 • vuajtje
 • dhimbje

dolour
 • vuajtje
 • pikëllim
 • dhembje
 • dhimbje

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhembje fjalor gjuhësor anglisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në anglisht

Përkthime

dhe në anglisht - and, and the, earth
dhelpër në anglisht - charley, fox, reynard, tod, fox goes
dhi në anglisht - goat, goats, the goats, the goat
dhjetë në anglisht - ten, tenth, the ten, of ten
pretendoj në anglisht - profess, claim, pretend, assume, allege

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: aching, pain, ache, pain, ache, dolor, sorrow, have sorrow