Dhembje në bjellorusisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » bjellorusisht

блага, хворы
dhembje në bjellorusisht

Përkthime shtesë: dhembje

боль

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhembje fjalor gjuhësor bjellorusisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në bjellorusisht

Përkthime

asteraceae në bjellorusisht - asteraceae, сям'я
dhe në bjellorusisht - і, i, зямля
dhelpër në bjellorusisht - чарлі, лiсiца
dhi në bjellorusisht - казёл, козел, козелаў, козлаў, казёл над, каза, гусь
dhjetë në bjellorusisht - дзесяць

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: блага, хворы, боль