Dhembje në kroatisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » kroatisht

žalost, zaboljeti, iritirati, žalostiti, čemer
dhembje në kroatisht

Përkthime shtesë: dhembje

bol, boli, bol u, bolovi, bolova

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhembje fjalor gjuhësor kroatisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në kroatisht

Përkthime

dhe në kroatisht - a, i, te, pa, uzemljenje, ...
dhelpër në kroatisht - noćni čuvar, charley, charley je, charlev, je charley, lisica
dhi në kroatisht - koza, kozji, jarac, kozjeg, kozje, kozu
dhjetë në kroatisht - deset, desetak, od deset, ten, deseti, desetine, desetina
largët në kroatisht - daljinski, daljinsko, daljinskog, daljinski upravljač, daljinskom upravljaču, udaljen, dalekih, daleki, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: žalost, zaboljeti, iritirati, žalostiti, čemer, bol, boli, bol u, bolovi, bolova