Dhembje në kroatisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » kroatisht

žalost, zaboljeti, iritirati, žalostiti, čemer
dhembje në kroatisht

Përkthime shtesë

bol, boli, bol u, bolovi, bolova

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dhembje fjalor gjuhësor kroatisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në kroatisht

Përkthime

dhe në kroatisht - a, i, te, pa, uzemljenje, ...
dhelpër në kroatisht - noćni čuvar, charley, charley je, charlev, je charley, lisica
dhi në kroatisht - koza, kozji, jarac, kozjeg, kozje, kozu
dhjetë në kroatisht - deset, desetak, od deset, ten, deseti, desetine, desetina
drekë në kroatisht - ručak, ručka, za ručak, ručati, podne, ponoć, doručak

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: žalost, zaboljeti, iritirati, žalostiti, čemer, bol, boli, bol u, bolovi, bolova