Dhembje në islandisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » islandeze

verkur
dhembje në islandisht

Përkthime shtesë: dhembje

verkir, verkur, sársauki, sársauka, verkir í

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhembje fjalor gjuhësor islandeze, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në islandisht

Përkthime

dhe në islandisht - og, jörð, enda
dhelpër në islandisht - charley
dhi në islandisht - geit, geitum, geita, geithafur, hafurinn
dhjetë në islandisht - tíu, ten, hverjum tíu
nxij në islandisht - áfall, skaðað, skað

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: verkur, verkir, verkur, sársauki, sársauka, verkir í