Dhembje në maqedonisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » maqedonisht

болката
dhembje në maqedonisht

Përkthime shtesë: dhembje

болка, болката, болки, болка во, болки во

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhembje fjalor gjuhësor maqedonisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në maqedonisht

Përkthime

dhe në maqedonisht - и, а, и да, земјата, земја
dhelpër në maqedonisht - чарли, глупак
dhi në maqedonisht - коза, козјо, јарец, козјото, кози, козата
dhjetë në maqedonisht - десет, од десет, десетте, десетина
kundërshtar në maqedonisht - противник, противникот, противничкиот, противничките, простор, непријателот

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: болката, болка, болката, болки, болка во, болки во