Dhembje në turqisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » turqisht

ıstırap, acımak, ağrımak, dert, azar, sızlamak, ağrı, acı
dhembje në turqisht

Përkthime shtesë: dhembje

ağrı, ağrısı, acı, a¤r, ağrının

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhembje fjalor gjuhësor turqisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në turqisht

Përkthime

dhe në turqisht - ve, ile
dhelpër në turqisht - charley, adale, charlie, charley'nin, tilki
dhi në turqisht - keçi, keçisi, goat, keci
dhjetë në turqisht - on, onuncu
urryer në turqisht - faul, kötü, pis, foul, iğrenç

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: ıstırap, acımak, ağrımak, dert, azar, sızlamak, ağrı, acı, ağrı, ağrısı, acı, a¤r, ağrının