Dhembje në portugalisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » portugalisht

dor, acabrunhar, nocividade, mal, balde, doer
dhembje në portugalisht

Përkthime shtesë: dhembje

dor, a dor, dores, da dor, de dor

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhembje fjalor gjuhësor portugalisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në portugalisht

Përkthime

aktori në portugalisht - ator, actor, o ator, agente, ator de, comediante, artista, ...
dhe në portugalisht - e, ea, eo, e de, mais, terra, sério, ...
dhelpër në portugalisht - charley, de charley, carlito, o charley, raposa, galinha
dhi në portugalisht - cabra, de cabra, bode, caprinos, caprino, alvo, ...
dhjetë në portugalisht - dez, de dez, ten, decimo, décima, décimo, tenda

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: dor, acabrunhar, nocividade, mal, balde, doer, dor, a dor, dores, da dor, de dor