Dhembje në portugalisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » portugalisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
portugalisht
Përkthime:
dor, acabrunhar, nocividade, mal, balde, doer, a dor, dores, da dor, de dor
Dhembje në portugalisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje fjalor gjuhësor portugalisht, dhembje në portugalisht

Përkthime

  • dhe në portugalisht - mais, terra, sério, e, solo, chão, ea, ...
  • dhelpër në portugalisht - raposa, galinha, Charley, de Charley, Carlito, o Charley
  • dhi në portugalisht - alvo, cabra, caprino, animal, de cabra, bode, caprinos
  • dhjetë në portugalisht - decimo, décima, décimo, tenda, dez, de dez, ten
Fjalë të rastësishme
Dhembje në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: dor, acabrunhar, nocividade, mal, balde, doer, a dor, dores, da dor, de dor