Dhembje në letonisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » letonisht

smeldze, sāpes, ciest, sāpēt
dhembje në letonisht

Përkthime shtesë

sāpes, vēderā, sāpju, sāpēm

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dhembje fjalor gjuhësor letonisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në letonisht

Përkthime

dhe në letonisht - un, cietzeme, sauszeme, zeme, augsne
dhelpër në letonisht - naktssargs, ķīļbārdiņa, charley, apmulsināt, lapsa, izjaukt
dhi në letonisht - kaza, kazu, kazas, kazām, goat, āzis
dhjetë në letonisht - desmit
mbretëreshë në letonisht - karaliene, queen, karalienes, karalieni, ķēniņiene, māte

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: smeldze, sāpes, ciest, sāpēt, sāpes, vēderā, sāpju, sāpēm