Dhembje në lituanisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » lituanisht

skaudėti, kančia, skausmas
dhembje në lituanisht

Përkthime shtesë: dhembje

skausmas, skausmo, skausmą, skausmai

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhembje fjalor gjuhësor lituanisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në lituanisht

Përkthime

dhe në lituanisht - ir, bei, o, žemė, sausuma
dhelpër në lituanisht - charley, naktssargs, lapė
dhi në lituanisht - ožka, ožys, ožkų, ožkos, ožkienos
dhjetë në lituanisht - dešimt, dešimties, dešimčiai, ten
vendlindje në lituanisht - namo, namų, home, namai, namuose

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: skaudėti, kančia, skausmas, skausmas, skausmo, skausmą, skausmai