Dhembje në greqisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » greqisht

πονώ, λαχταρώ, πόνος
dhembje në greqisht

Përkthime shtesë

πόνος, πόνο, πόνου, τον πόνο, άλγος

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dhembje fjalor gjuhësor greqisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në greqisht

Përkthime

dhe në greqisht - και, και την, και να, και της, και των, χώμα, γη
dhelpër në greqisht - charley, τσάρλυ, ο charley, τσάρλι, τον charley, αλεπού
dhi në greqisht - κατσίκα, αίγα, γίδα, κατσίκας, κατσικίσιο
dhjetë në greqisht - δέκα, από δέκα, δεκάδα, δέκατος
tatëpjetë në greqisht - κατηφορικός, κατηφόρα, κατάβαση, κατάβασης, κατωφέρεια, ξεπεσμός, κατηφορίζω, πλαγιά, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: πονώ, λαχταρώ, πόνος, πόνος, πόνο, πόνου, τον πόνο, άλγος