Dhembje në rusisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » rusisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
rusisht
Përkthime:
ноющий, терзать, защемить, заболеть, побаливать, веснушка, испытывать, боль, огорчить, мозжить, больной, огорчать, болеть, боек, горе, болящий, боли, боль в, боли в
Dhembje në rusisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje fjalor gjuhësor rusisht, dhembje në rusisht

Përkthime

  • dhe në rusisht - суша, заземление, грунт, заземлять, земля, заземлить, почва, ...
  • dhelpër në rusisht - лиса, лис, хитрец, Чарли, Charley
  • dhi në rusisht - козерог, козёл, коза, козел, козы, козла, козьего
  • dhjetë në rusisht - десятая, десять, десяти, десятка, десяток
Fjalë të rastësishme
Dhembje në rusisht - Fjalor: shqip » rusisht
Përkthime: ноющий, терзать, защемить, заболеть, побаливать, веснушка, испытывать, боль, огорчить, мозжить, больной, огорчать, болеть, боек, горе, болящий, боли, боль в, боли в