Jeta në anglisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » anglisht

life
jeta në anglisht

Përkthime shtesë

life, lives, the life

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

jeta fjalor gjuhësor anglisht, jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta në anglisht

Përkthime

jehonë në anglisht - echo, reverberation, repercussion, echoed, echo the, replication
jelek në anglisht - vest, waistcoat, jerkin, the vest
jetim në anglisht - orphan, fatherless, an orphan, orphaned, orphans
jetoj në anglisht - live, inhabit, dwell, i live, living, be
xhade në anglisht - causeway, highroad, public road, carriageway, the carriageway

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Jeta në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: life, life, lives, the life