Jeta në anglisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
life, lives, the life
Jeta në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor anglisht, jeta në anglisht

Përkthime

  • jehonë në anglisht - replication, reverberation, echo, repercussion, echoed, echo the
  • jelek në anglisht - waistcoat, vest, jerkin, the vest
  • jetim në anglisht - orphan, fatherless, an orphan, orphaned, orphans
  • jetoj në anglisht - live, be, inhabit, dwell, I live, living
Fjalë të rastësishme
Jeta në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: life, lives, the life