Jeta në islandisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » islandeze

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
islandeze
Përkthime:
líferni, líf, æfi, lífið, lífi, lífsins
Jeta në islandisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor islandeze, jeta në islandisht

Përkthime

  • jehonë në islandisht - bergmál, echo, bergmála
  • jelek në islandisht - Vest, vesti
  • jetim në islandisht - munaðarlaus, munaðarleysinginn, munaðarleysingja, foreldralaus
  • jetoj në islandisht - liggja, vera, búa, lifa, lifandi, lifað, býrð
Fjalë të rastësishme
Jeta në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: líferni, líf, æfi, lífið, lífi, lífsins