Jeta në suedisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » suedisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
suedisht
Përkthime:
liv, livet, livslängd, livs
Jeta në suedisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor suedisht, jeta në suedisht

Përkthime

  • jehonë në suedisht - eko, ECHO, ekot
  • jelek në suedisht - väst, västen, vest
  • jetim në suedisht - föräldralös, orphan, barn, anonyma, anonymt
  • jetoj në suedisht - vara, leva, existera, livlig, finnas, levande, bo, ...
Fjalë të rastësishme
Jeta në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: liv, livet, livslängd, livs