Jeta në finlandisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » finlandisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
finlandisht
Përkthime:
elämäkerta, ikä, elämäntarina, pirteys, eliö, elämä, olo, elo, henki, eloisuus, elävyys, elämän, elämää, elämään, elämässä
Jeta në finlandisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor finlandisht, jeta në finlandisht

Përkthime

  • jehonë në finlandisht - kaiunta, kajahtaa, kaiku, toisinnos, kaiuttaa, heijastuma, jälkikaiunta, ...
  • jelek në finlandisht - liivi, vest, liivit, liivin
  • jetim në finlandisht - orpo, harvinaislääkkeeksi, isännättömien, harvinaislääkkeen
  • jetoj në finlandisht - elävä, vastata, elää, ole, beryllium, olla, joustava, ...
Fjalë të rastësishme
Jeta në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: elämäkerta, ikä, elämäntarina, pirteys, eliö, elämä, olo, elo, henki, eloisuus, elävyys, elämän, elämää, elämään, elämässä