Jeta në kroatisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » kroatisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
kroatisht
Përkthime:
život, osoba, stvarnost, životu, životni, životne, života, je život, životnog
Jeta në kroatisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor kroatisht, jeta në kroatisht

Përkthime

  • jehonë në kroatisht - eho, odjek, preslika, odjekivati, odražavanje, jeka, replikacija, ...
  • jelek në kroatisht - prsluk, prsluče, prsluka, vest, Vesta
  • jetim në kroatisht - siroče, sirotan, sirota, orphan
  • jetoj në kroatisht - živahan, boraviti, postojati, živ, stanovati, budi, biti, ...
Fjalë të rastësishme
Jeta në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: život, osoba, stvarnost, životu, životni, životne, života, je život, životnog