Jeta në greqisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » greqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
greqisht
Përkthime:
ζωή, βίος, ισόβιος, ζωής, τη ζωή, της ζωής, διάρκεια ζωής
Jeta në greqisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor greqisht, jeta në greqisht

Përkthime

  • jehonë në greqisht - μιμούμαι, αντήχηση, αντηχώ, αντιλαλώ, ηχώ, ηχούς, echo, ...
  • jelek në greqisht - γιλέκο, vest, γιλέκου, φανέλλα, γιλεκο
  • jetim në greqisht - ορφανός, ορφανό, ορφανού, ορφανά, ορφανών, τα ορφανά
  • jetoj në greqisht - ζωντανός, μένω, βρίσκομαι, είμαι, διανύω, ζω, ζουν, ...
Fjalë të rastësishme
Jeta në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: ζωή, βίος, ισόβιος, ζωής, τη ζωή, της ζωής, διάρκεια ζωής