Jeta në sllovenisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » sllovenisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovenisht
Përkthime:
život, življenje, življenja, življenjska doba, življenjska, življenjskega
Jeta në sllovenisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor sllovenisht, jeta në sllovenisht

Përkthime

  • jehonë në sllovenisht - echo, odmev, odmeva, ECHO je, za odmev
  • jelek në sllovenisht - vesta, telovnik, vest, jopič, brezrokavnik, odmerijo
  • jetim në sllovenisht - sirotek, sirota, orphan, sirote, osirotelo, sirot
  • jetoj në sllovenisht - biti, živeti, živ, stanovati, žít, živo, živijo, ...
Fjalë të rastësishme
Jeta në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: život, življenje, življenja, življenjska doba, življenjska, življenjskega