Jeta në latinisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » latinisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
latinisht
Përkthime:
vita
Jeta në latinisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor latinisht, jeta në latinisht

Përkthime

  • jehonë në latinisht - refero
  • jetim në latinisht - pupillus
  • jetoj në latinisht - exsisto
Fjalë të rastësishme
Jeta në latinisht - Fjalor: shqip » latinisht
Përkthime: vita