Jeta në estonisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » estonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
estonisht
Përkthime:
elu, elus, eluiga, eluea, elule
Jeta në estonisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor estonisht, jeta në estonisht

Përkthime

  • jehonë në estonisht - kajama, kaja, ECHO, Humanitaarabi, kajastruktuuri
  • jelek në estonisht - vöökoht, vöö, vest, vesti, alussärgid
  • jetim në estonisht - orb, harva, harva kasutatavaks, harva kasutatavate, omanikuta
  • jetoj në estonisht - olema, elama, elada, elavad, elab, elame
Fjalë të rastësishme
Jeta në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: elu, elus, eluiga, eluea, elule