Jeta në portugalisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » portugalisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
portugalisht
Përkthime:
vida, viver, tenente, biografia, a vida, de vida, da vida
Jeta në portugalisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor portugalisht, jeta në portugalisht

Përkthime

  • jehonë në portugalisht - eco, eclesiástico, echo, de eco, do eco, eco de
  • jelek në portugalisht - cintura, colete, veste, colete de, vest, veste da
  • jetim në portugalisht - órfão, órfã, órfãos, órfãs, orphan
  • jetoj në portugalisht - pouco, viver, estar, habitar, vivo, morar, existir, ...
Fjalë të rastësishme
Jeta në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: vida, viver, tenente, biografia, a vida, de vida, da vida