Jeta në spanjisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » spanjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
spanjisht
Përkthime:
animación, vida, la vida, de vida, vida de, duración
Jeta në spanjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor spanjisht, jeta në spanjisht

Përkthime

  • jehonë në spanjisht - eco, ruido, repetir, resonancia, de eco, echo, eco de, ...
  • jelek në spanjisht - chaleco, chaleco de, del chaleco, el chaleco, chaleco del
  • jetim në spanjisht - huérfano, huérfana, huérfanos, orfandad, huérfanas
  • jetoj në spanjisht - encontrarse, residir, morar, subsistir, vivir, habitar, existir, ...
Fjalë të rastësishme
Jeta në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: animación, vida, la vida, de vida, vida de, duración