Jeta në italisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » italisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
italisht
Përkthime:
vivezza, vita, la vita, di vita, durata, life
Jeta në italisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor italisht, jeta në italisht

Përkthime

  • jehonë në italisht - eco, echo, dell'eco, un'eco, di eco
  • jelek në italisht - gilet, maglia, giubbotto, vest, panciotto
  • jetim në italisht - orfano, orfani, orfana, orfane, orfano al
  • jetoj në italisht - vivo, vivere, sopravvivere, dimorare, campare, abitare, stare, ...
Fjalë të rastësishme
Jeta në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: vivezza, vita, la vita, di vita, durata, life