Jeta në gjermanisht

Përkthim: jeta, Fjalor: shqip » gjermanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
gjermanisht
Përkthime:
lebhaftigkeit, leben, lebenszeit, biographie, lebensbeschreibung, lebenserwartung, lebensdauer, standzeit, lebendigkeit, nutzungsdauer, Leben, Lebensdauer, Lebens
Jeta në gjermanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: jeta

jeta dhe vdekja, jeta e gjergj fishtes, jeta dhe veprat e shekspirit, jeta funit, jeta osh qef, jeta fjalor gjuhësor gjermanisht, jeta në gjermanisht

Përkthime

  • jehonë në gjermanisht - kopie, echo, schall, erwiderung, widerhall, reproduktion, replik, ...
  • jelek në gjermanisht - weste, Weste, vest, Weste der
  • jetim në gjermanisht - waise, waisenkind, verwaist, Waise, Waisenkind, Waisen, für seltene Leiden
  • jetoj në gjermanisht - halten, bestehen, kosten, sein, existieren, federnd, wohnen, ...
Fjalë të rastësishme
Jeta në gjermanisht - Fjalor: shqip » gjermanisht
Përkthime: lebhaftigkeit, leben, lebenszeit, biographie, lebensbeschreibung, lebenserwartung, lebensdauer, standzeit, lebendigkeit, nutzungsdauer, Leben, Lebensdauer, Lebens